Hakkımızda

Odin Safety, yüksekte çalışma sistemleri üreticisidir. İş sağlığı ve güvenliği sektöründe on beş yıllık deneyim ve uzmanlığı ile özellikle yüksekte çalışma gerektiren demir-çelik, savunma sanayii, endüstriyel, itfaiye, arama-kurtarma, enerji, akaryakıt, inşaat, telekomünikasyon başta olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlara çözüm ortaklığı sunmaktadır. Çatı, pencere, cephe, köprü, vinç üzeri, makine üzeri, araç üzeri gibi uygulama alanlarına yönelik düşüş durdurma sistemleri (yatay yaşam hattıdikey yaşam hattıankrajlar), kurtarma, tahliye ve yük kaldırma ekipmanlarının tasarımını, Ar-Ge çalışmalarını ve üretimini Türkiye’de gerçekleştirmektedir. Üretim gücü ve geniş servis ağı ile; montaj, periyodik bakım ve yüksekte çalışma eğitimleri ile firmaların yanında olmakta ve ihtiyaçlarına özel mühendislik çözümler sunmaktadır.

Ürettiği ürünler ve çözümler ile iş güvenliğinde insan yaşamına doğrudan dokunduğunu her an hatırlamak ve hatırlatmak adına mottosunu “Hatta Bağlan. Hayata Bağlan.” olarak belirlemiştir. Bu düşünce ile, yaşam hattı sistemleri başta olmak üzere sunduğu tüm ürünler, uluslararası akredite bağımsız kurumlar tarafından test edilerek onaylanmıştır.

Odin Safety, uluslararası geçerli ürün sertifikaları ile birlikte sahip olduğu kalite yönetim sistem ve müşteri memnuniyet yönetim sertifikaları ile kusursuz hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Tecrübeli dinamik ekibiyle, üretim gücü ile, kaliteli ve inovatif ürünlerini müşterilerine sunan ODİN SAFETY, yenilikçi bir kuruluştur.

Sertifikalarımız

 ISO 9001 : 2015

 ISO 10002

 ISO 14001 : 2015

 ISO 45001 : 2018